Ósmego lipca gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów z 43. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pierwszą grupą była „bł. Maria” z Leżajska, której patronką jest bł. Maria Teresa Ledóchowska. Kolejną „św. Albert” z Jarosławia. Następnie „św. Wojciech” z Brzozowa, której towarzyszył ks. Jacek Rawski – dyrektor Przemyskiej pielgrzymki. Dalej „św. Jacek” – grupa z najdłuższą historią pielgrzymowania (w latach 80 w ramach Pielgrzymki Rzeszowskiej). Przedostatnią była „św. Urszula” z Łańcuta. Ostatnią – „św. Rafał” z Przeworska, znana z tradycji niesienia czterech flag: narodowej, maryjnej, papieskiej oraz flagi z Krzyżem Jerozolimskim. Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy złożyli ofiary na poczęstunek dla pątników, jak również klerykowi Tomaszowi za organizację, a młodzieży za wszelką pomoc.